Späť na výpis článkov

Responzívna web stránka - dnes už nutnosť

Kvalitný obsah, rýchle načítanie stránok, jednoduchosť, zrozumiteľnosť a intuitívna orientácie na stránke je podstatná. Google si všíma chovanie návštevníkov stránky. Viac ako 40% prístupov je z mobilných zariadení (mobilné telefóny a tablety). To je už významný počet užívateľov, ktorých by sme mali uspokojiť.

Výsledky vyhľadávania (SERP) sú zásadne ovplyvňované novými požiadavkami Google. Tie sú väčšinou v prospech návštevníkov, a nútia majiteľov stránok k neustálemu zdokonaľovaniu a prispôsobeniu sa moderným požiadavkám.

Responzívna verzia webu – taká, ktorá sa prispôsobí rozlíšeniu displeja, je v dnešnom on-line prostrední nutnosťou. Overiť si prístupnosť vašich stránok môžete prostredníctvom jednoduchého on-line nástroja priamo od Googlu – https://testmysite.thinkwithgoogle.com/ . Jednoduchým zadaním URL vašej stránky ihneď zistíte, či je váš web responzívny.

Ak vaša stránka nezodpovedá moderným kritériám, nechajte si vypracovať ponuku na novú web stránku, ktorá bude aj do budúcnosti poskytovať všetky moderné funkcionality.

 Páčilo? Zdielajte!