Späť na výpis služieb

SEO

Kvalitná optimalizácia vašej stránky je kľúčom k vášmu úspechu. Zaujíma vás prečo? Ak bude optimalizácia naozaj kvalitná a dôkladne prepracovaná, budú vás webové prehliadače ľahko a rýchlo rozpoznávať. To znamená, že váš web sa bude zobrazovať na prvých priečkach webových prehliadavačov a tým pádom vašu stránku navštívi väčšie množstvo ľudí – čiže potencionálnych klientov. Čím viac návštev má váš web, tým sú vaše tržby aj zisky väčšie. Takže, ak chcete byť úspešní, potrebujete kvalitnú optimalizáciu.

Ak bude optimalizácia naozaj kvalitná a dôkladne prepracovaná, budú Vás webové vyhľadávače ľahko a rýchlo rozpoznávať. To znamená, že váš web sa bude zobrazovať na prvých priečkach webových vyhľadávačov, ako je GOOGLE, a tým pádom Vašu stránku navštívi väčšie množstvo ľudí – potenciálnych klientov. Čím viac návštev má váš web, tým sú vaše tržby a zisky väčšie.

Zabezpečujeme:

SEO audit - Technická a obsahová analýza webu (GA, WMT)

SEO základ - garantovanie popredných pozícií na prvej strane v googli, tvorba spätných odkazov, UF URL, kľúčových slov, popis stránok, vhodných a relevantných prefixov a sufixov v nadpisoch stránok, vytvorenie og dát pre zdieľanie na Facebooku, On a OFF page faktory.

SEO nadstavba - tvorba štruktúrovaných údajov (na základe štandardu schema.org), tvorba zvýraznených dát a udalostí, vylepšenie html kódu, indexovanie a vytvorenie sitemap.xml súboru, úprava a kontrola vyhľadávacích dopytov na stránku.

Pokročilá linkbuildingová kampaň - Registrácia do relevantných katalógov (max. 4), obohatená o PR aktivity, tvorba unikátnych článkov pre Váš web, umiestnenie na platené stránky s veľkým PR nad 7 - sme.sk, medialne.sk , na každý web vždy unikátny článok!

Krízové SEO - Rýchle analýzy prepadu návštevnosti a adekvátna náprava.

Priebežné SEO - Doplnok k ukončenej optimalizácii. Udržiavanie nadobudnutých pozícií, dodatočné korekcie a mesačné reporty.

SEO konzultácie - Konzultácie cez telefón, skype.