Späť na výpis služieb

PPC

PPC reklama predstavuje ideálnu možnosť ako eliminovať svoje náklady za reklamu na minimum a zároveň dosiahnuť čo najväčší úžitok. Za reklamu totiž platíte iba vtedy, ak niekto na ňu klikne a dostane sa na vašu stránku. Ďalšou veľkou výhodou PPC reklám je fakt, že reklama sa objavuje vašej cieľovej skupine. Čiže ľuďom, ktorí vyhľadávajú rovnaké alebo podobné produkty cez internetový prehliadač. Okrem toho, vďaka kvalitnej PPC reklame, máte k dispozícii všetky štatistiky o návštevnosti vašej stránky, ktoré potrebujete.

Pomocou PPC kampane okamžite oslovíte nových potencionálnych zákazníkov a čo je dôležitejšie, pri PPC klient platí za reálny výsledok reklamy, nie za reklamnú plochu.

 

SEM základ - navrhujeme, vytvárame a spravujeme facebook stránky, google plus stránky, youtube, kanál, (zabezpečujeme vytvorenie profesionálneho promo videa pre Vašu firmu), pridanie firmy na Google miesta.

PPC kampaň - Google AdWords, Facebook Ads, vklad min od 200 €. Začiatočná dĺžka prvej kampane 1-3 mesiace, pravidelné reporty pre zákazníka, garantované zvýšenie konverzie cieľov, úprava kľúčových slov podľa CTR a výkonnosti reklamy.

Registrácia eshopu do porovnávačov tovaru (heureka.sk, pricemania.sk, tovar.sk) vytvorenie URL xml importu pre tovar na stranke a následná implementácia do porovnávačov. Pri spoľahlivom obchodníkovi a pri ochote ľudi vyplnať dotazníky z objednávok garancia získania certifikátu Overené zákazníkmi.

Remarketingová kampaň.